Адрас: 223232, Мінская вобл., г. Чэрвень,
пл. Свабоды, 1

E-mail: isp@cherven.gov.by (для дзелавой перапіскі), электронныя звароты для зваротаў грамадзян і юрыдычных асоб

Тэлефон: +375 (1714) 2-60-51

Факс: +375 (1714) 2-82-32

Рэжым працы: Панядзелак-Пятніца 8:30-17:30,
прыём зваротаў грамадзян і юрыдычных асоб з 8.00
абед 13:00-14:00,
Выхадны-субота, нядзеля

АДЗІНЫ ТЭЛЕФОННЫ НУМАР ДАВЕДАЧНАЙ СЛУЖБЫ "АДНО АКНО"-142

15 2 22 40 1 15 2 22 40 1 22 2 22 19

Мы ў сацыяльных сетках:
 

Прэзідыум і пастаянныя камісіі раённага Савета дэпутатаў

Прэзідыум Чэрвеньскага раённага Савета дэпутатаў (дваццаць восьмае скліканне)

Лойка

Мікалай Канстанцінавіч

– старшыня Чэрвеньскага раённага Савета дэпутатаў, Гудовiчская выбарчая акруга № 29

Іванцоў

Іван Іванавіч

– намеснік старшыні Чэрвеньскага раённага Савета дэпутатаў, Мінская  выбарчая акруга № 1

Корсiк

Юрый Васільевіч

– Жураўковiцская  выбарчая акруга № 28

Нагорны

Віктар Канстанцінавіч

– Рэспубліканская  выбарчая акруга № 25

Пасудеўская

Людміла Аляксандраўна

– Натальеўская выбарчая акруга № 13

Прахарэнка

Андрэй Уладзіміравіч

– Савецкая выбарчая акруга №26, старшыня  камісіі

Тапырык

Святлана Дзмітрыеўна

– Н.Зяневічская  выбарчая акруга № 2

Мандатная камісія Чэрвеньскага раённага Савета дэпутатаў па пытаннях мясцовага кіравання і самакіравання, законнасці, захавання правоў і свабод грамадзян (дваццаць восьмае скліканне)

Пасудеўская

Людміла Аляксандраўна

 – Натальеўская  выбарчы акруга № 13, старшыня камісіі

Ермаловіч 

Сяргей Васільевіч

 – Клинокская выбарчая акруга  № 22, намеснік старшыні камісіі

Гамеза

Алена Дзмітрыеўна

 – Лядзенская выбарчая акруга № 16, сакратар

 

 

 – Шасцiснопская  выбарчая акруга № 31

Клындюк 

Павел Пятровіч

 – Барыкiнская выбарчая  акруга  № 9

Кулік

Анатоль Аляксеевіч

 – Гарбачэўская  выбарчая  акруга № 7

Сяцко

Надзея Сяргееўна

 – Купалаўская выбарчая акруга № 6

Камісія Чэрвеньскага раённага Савета дэпутатаў па пытаннях бюджэту, фінансава-крэдытнай сістэмы, эканомікі і сферы вытворчасці (дваццаць восьмае скліканне)

Тапырык

Святлана Дзмітрыеўна

 – Н.Зяневічская  выбарчая акруга № 2, старшыня камісіі

Лухверчык

Сяргей Паўлавіч

 – Гребенская выбарчая акруга №21, намеснік старшыні камісіі

Хоронжына

Наталля Сямёнаўна

 – Беларуская выбарчая акруга № 5, сакратар камісіі

Баранаў 

Анатоль Аляксандравіч

–Запольская выбарчая акруга №30

Казяр

Аляксандр Ігаравіч

 – Раванiчская  выбарчая акруга № 17

Палякова

Алена Міхайлаўна

 – Новазеленкоўская  выбарчая акруга № 19

Яцко

Андрэй Анатольевіч

 – Любишинская  выбарчая акруга № 14

Камісія Чэрвеньскага раённага Савета дэпутатаў па аграрных пытаннях, харчаванню і сацыяльнаму развіццю тэрыторый (дваццаць восьмае скліканне)

Нагорны

Віктар Канстанцінавіч

 – Рэспубліканская  выбарчая акруга № 25, старшыня камісіі

Корзун

Аляксандр Вікенцьевіч

 – Грабянецкая  выбарчая акруга № 12, намеснік старшыні камісіі

Альшэўская

Нэлли Канстанцінаўна

 – Астроўская  выбарчая акруга № 11, сакратар камісіі

Ганчарык

Аляксей Аляксандравіч

 – Кастрычніцкая  выбарчая акруга № 24

 Грыцкевіч

Андрэй Сяргеевіч

 – Валевачская  выбарчая акруга № 20

Казачонак

Віктар Анатольевіч

 – Хуторский  выбарчая акруга № 15

Смаленскі

Юрый Антановіч

 – М. Горкаўская  выбарчая акруга № 27

Камісія Чэрвеньскага раённага Савета дэпутатаў па пытаннях сацыяльна-культурнай сферы і сацыяльнай абароны грамадзян (дваццаць восьмае скліканне)

Прахарэнка

Андрэй Уладзіміравіч

 – Савецкая  выбарчая акруга №26, старшыня  камісіі

Шаркова

Людміла Генадзьеўна

 – Руднянская  выбарчая акруга № 18, намеснік старшыні камісіі

Патапенка

Марына Мікалаеўна

 – Партызанская выбарчая акруга № 10, сакратар камісіі

 Аляшкевіч

Таццяна Міхайлаўна

 – Б. Хмяльніцкая выбарчая акруга № 4

Гоман

Алена Барысаўна

 – Луначарская  выбарчая акруга № 3

Гуз

Алег Васільевіч

 – Турэцкая  выбарчая акруга № 23

Прышывалка

Галіна Мікалаеўна

 – Нараўлянская  выбарчы акруга № 8

1094 разоў (а) Апошняя змена: 27.04.2022